امداد خودرو دوزدوزان

امداد خودرو دوزدوزان

امداد خودرو دوزدوزان

Blog Article

امداد خودرو ام جی ایران با وجود کادر فنی، حرفه‌ای و متخصص با تجربه و همچنین متعهد به اصول تعمیر و سرویس‌دهی سبب گردیده است تا تعمیر خودروی مشتریان به صورت کاملا عالی مطابق با استانداردهای تعمیراتی روز دنیا انجام گیرد.

شرکت ویرا موتور یا ام جی ایران با کارشناسان و مشاوران فنی خود در مجموعه امداد خودرو ام جی ایران سعی در راهنمایی و هدایت مشتریان نیاز به امداد رسانی دارد.

این امداد خودرو خدمات امدادی سیار را در حوزه جاده و شهرها، درب منزل و یا محل کار انجام میدهد.

معرفی محصولات امدادی امداد طلایی امداد نقره ای امداد برنزی جدول مزایای خدمات امدادی گارانتی بدنه گارانتی پایه گارانتی اکونومی (اقتصادی) گارانتی کامل خدمات خودرو در محل سرویس‌های اولیه و ادواری آپشن و لوازم جانبی بازدید فنی و پیش از سفر جدول مقایسه‌ای خدمات جدول مقایسه‌ای خدمات گارانتی بدنه جدول مقایسه‌ای خدمات امدادی جدول مقایسه‌ای خدمات خودرو در محل نرخ اجرت

امداد خودروی میتسوبیشی با تعلیم و آموزش افراد با انگیزه و استعداد در کار تعمیر کاری، گروهی را تدارک دیده است که هم تعهد و مسئولیت پذیر بوده و در ارائه و انجام خدمات تعمیر پیشتاز بوده و در کار خود بسیار عالی و ماهرانه عمل می‌کنند.

چگونه بیمه شخص ثالث خودرو با بیشترین پوشش‌ها را بخریم؟

کار تکنیک خدمات امدادی را به خودروهای داخلی و خارجی در جاده‌ها و مسیرهای مختلف به انجام می‌رساند. امدادرسانی و ارائه خدمت با بهترین کیفیت ممکن، برگی زرین بر تاریخچه امداد خودروی کار تکنیک است. کار تکنیک با پوشش دهی وسیعی از ناحیه تهران، سبب گردیده تا امدادگران به سرعت خود را در محل مقرر شده حاضر کنند و شروع به اجرای فرآیند تعمیر و یا در صورت امکان اقدام به حمل خودرو و یا بارگیری آن نمایند.

استفاده از قطعات آپشن در خودرو علاوه بر رفع برخی از نیازهای مشتریان، می تواند تاثیر بسزایی در افزایش ایمنی خودرو یا رفاهی افراد داشته باشد.

امداد خودرو اینجا کارمانیا با در اختیار داشتن متخصصین و کارشناسان بخش تعمیرات و مسائل فنی به امور امدادی بسیار فعال بوده و حضور به موقع در صحنه‌های امدادرسانی داشته اند.

این ها همگی از علل و دلایلی بوده است که مردم، به امداد خودروی رها اطمینان کرده اند و همواره او را انتخاب میکنند.

امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اولین مجموعه ی امداد خودرویی ایران در سال۱۳۴۲بوده است.

بازدید و تعمیر جزئی و همچنین راه اندازی خودرو در محل در صورت امکان، در صورت نیاز حمل رایگان به محل نمایندگی مجاز در دوره گارانتی، از جمله خدمات مهم مدیران خودرو به مشتریان ام وی ام و چری می‌باشد.

برای مشاهده ی شماره امداد خودرو در تهران به بالای برگه مراجعه نمایید .

اعزام و یا حمل خودرو آسیب دیده به تعمیرگاه و یا پارکینگ در صورت نیاز

Report this page